EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Buenos dias! Hola! Bienvenido!!!

 


Już drugi tydzień naszego pobytu w Hiszpanii dobiega końca.  Za nami prawie dwa tygodnie praktyk.  Pracujemy w Walencji w takich hotelach jak: Hotel Renasa, Hotel Sol Y Playa, Hotel Beatriz Rey Don Jaime, Hotel NH Las Artes, Hotel VillaCarlos. Pierwsze trzy dni to była organizacja pracy w hotelu, poznaliśmy strukturę organizacyjno-prawną, dokumentację, przepisy BHP. Pracujemy pięć dni w tygodniu.  Początki jak wszędzie były trochę trudne, ale powoli nabieramy doświadczenia. Nasi współpracownicy pomagają nam wdrożyć się w rytm pracy, udzielają odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Ale… "nie samą praktyką człowiek żyje", dlatego też po owocnych godzinach pracy mieliśmy trochę atrakcji.  Zwiedzaliśmy Miasto Sztuki i Nauki, gdzie zachwyciło nas Oceanarium. Upalny hiszpański klimat udaje nam się "ochłodzić" pysznymi hiszpańskimi lodami.  W ten czwartek, z okazji 18 urodzin naszego kolegi Mariusza wybraliśmy się na pizzę.  Pizza była smaczna, ale bardziej smakował nam tort czekoladowy.  Atmosfera iście hiszpańska!  Pozdrowienia z Walencji.:)

 Adios!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.