EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Prosto z Walencji!


Dzisiaj, podzieleni na dwie grupy, wraz z nauczycielami, udaliśmy się do hoteli, w których odbędziemy praktykę. Zostaliśmy przydzieleni do konkretnych działów- od housekeeping'u, przez restaurację, aż po kuchnię. Personel hotelowy jest bardzo miły - wszyscy udzielają nam cennych wskazówek i pomagają. Komunikacja odbywa się w języku hiszpańskim, więc tym samym mamy szansę na doskonalenie umiejętności językowych, które nabyliśmy podczas kursu w Polsce i Hiszpanii. 

Walencja jest miastem zabytkowym, lecz jednocześnie nowoczesnym. Bardzo nam się tu podoba, a pogoda nas rozpieszcza. 

Gorąco pozdrawiamy ZSHE! :)