EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Gorące pozdrowienia ze słonecznej Walencji!

Minęły co prawda dopiero 4 dni od naszego przyjazdu do Hiszpanii, ale pragniemy przekazać już relacje z pierwszego krótkiego etapu naszej praktyki. 

Podróż znieśliśmy bardzo dzielnie.  90% spośród nas leciało po raz pierwszy i możemy powiedzieć było "ekscytująco". Walencja przywitała nas pięknym słońcem i 28 stopniową temperaturą.  Przedstawicielka ESMOVII, firmy która się nami opiekuje powitała nas i rozwiozła wszystkich na kwatery do rodzin hiszpańskich.  Mieszkamy w centrum Walencji, część z nas w najbogatszej dzielnicy tego miasta, w zabytkowych kamienicach.  Po 3 dniach możemy powiedzieć, że rodziny, u których gościmy to przesympatyczni ludzie.  Pokoje i jedzenie - iście hiszpańskie.  Trzy pierwsze dni to był intensywny kurs języka hiszpańskiego.  Tak naprawdę to było seminarium kulturowo - językowe,  z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy już też na wycieczce po mieście - "Walencja w pigułce" i na wyjściu kulturowym - Nauka gotowania Paelli.  Bardzo smaczne danie - Polecamy! Nad morze również udało nam się dotrzeć, plaże szerokie, morze ciepłe.

Hiszpańska Grupa EKONOMIKA

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.