EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces w ogólnopolskim konkursie „Kolory tolerancji”

21 marca 2014 r. odbyło się rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu - „Kolory tolerancji”.

Celem konkursu było budowanie postaw tolerancji oraz przełamywanie stereotypów o odmienności innych kultur i narodów.

Nasze uczennice pod opieką p. Iwony Saniukowicz przygotowały prace plastyczne, które zajęły wysokie miejsca w ogólnopolskiej rywalizacji. Katarzyna Kłoskowska z klasy IV e zajęła II miejsce, zaś Marcelina Adamowicz z klasy I a otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Organizatorem konkursu był Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej  Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Honorowy patronat nad konkursem objęli: JM Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Prof. dr hab. n. med. Jacek Nikliński, Wojewoda Podlaski - Maciej Żywno oraz Podlaski Kurator Oświaty - Jerzy Kiszkiel.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.