EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Odkryjmy radość z dzielenia się

Fundacja „Pomóż Im” w ramach wiosennej części kampanii „Pola Nadziei” zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, poetyckim oraz konkursie biżuterii żonkilowej. Termin nadsyłania prac: 10.03 – 30.04.2014 r.

Regulaminy konkursów w załącznikach:

Konkurs fotograficzny     |    Konkurs na biżuterię    |    Konkurs poetycki

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.