EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces Justyny w wojewódzkim konkursie recytatorskim poezji niemiecko i anglojęzycznej pt. „Poezja bez granic”

 


27 lutego 2014 r. odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski poezji niemiecko i anglojęzycznej pt. „Poezja bez granic” pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

Nasza uczennica Justyna Majewska z klasy III a zdobyła I miejsce.

Motywem przewodnim konkursu była „Przyjaźń”. Nasza uczennica recytowała wiersz w języku angielskim pod tytułem „A Dog has died” autora Pablo Neruda. Gratulujemy!

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.