EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

ZŁOTY "EKONOMIK"

 

Kolejny raz Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku został zakwalifikowany do grona najlepszych szkół w Polsce w  Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014. Cieszymy się, że nasza praca przynosi wymierne efekty w postaci uznania w ogólnopolskich rankingach. Zapraszamy na Bema 105! Tam mieści się nowoczesna szkoła dająca atrakcyjny zawód i pewny start w przyszłość.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.