EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem

4 grudnia 2013 r. uczennice kl. IIc wzięły udział w spotkaniu z jednym z najbardziej popularnych polskich twórców literatury fantastycznej – Andrzejem Pilipiukiem.

Wielu fanów powieści naszego gościa z ogromnym zainteresowaniem wysłuchało opowiadania autora o jego pasjach i marzeniach, twórczości, zainteresowaniach, początkach pisania, historii oraz kulisach powstawania książek. W listopadzie ukazał się najnowszy zbiór opowiadań „Carska manierka”. Zdobyliśmy autograf i zdjęcie pisarza!:)

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami”

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.