EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Informator o zawodach

Księgozbiór czytelni szkolnej wzbogacił się o najnowszy „Informator o zawodach szkolnictwa zawodowego” opracowany na podstawie Klasyfikacji Zawodów Szkolnictwa Zawodowego (KZSZ) Ministerstwa Edukacji Narodowej. „Informator…” zawiera krótkie opisy zawodów oraz ścieżek edukacyjnych pozwalających zdobyć wymarzony zawód. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją uczniów i nauczycieli.

„Informator o zawodach szkolnictwa zawodowego” został przygotowany przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji zawodowej i Ustawicznej w ramach projektu PO KL „Edukacja dla pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.