EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

A u nas Mikołaj;) już był…

… i przyniósł nowe książki! Całe serie książek!


P. Simons - Pieśń o poranku, Dziewczyna z Times Squarte, Jedenaście godzin; K. Michalak – Sklepik z niespodzianką Adela, Sklepik z niespodzianką Bogusia, Sklepik z niespodzianką Lidka; F. Moccia – Trzy metry nad niebem, Tylko ciebie chcę, Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie. Cykl książek M. Szwai został uzupełniony o Anioła w kapeluszu. Na miłośników sensacji i fantastyki czekają tytuły: Sezon burz. Wiedźmin A. Sapkowskiego, Piękne istoty K. Garcii, M. Stahl, Krwawa hrabina T. Moss, Piekło Pacyfiku E. B. Sledge, Dezinformator F. Forsytha. Z kolei Mrówki w śniegu A. Gorgolewskiej i Charlie S. Chbosky`ego doskonale obrazują problemy młodych ludzi i podpowiadają rozwiązania tych problemów. Różnorodność ludzkich zachowań, emocji w subtelny sposób tłumaczą: Pozwól, że ci opowiem… bajki, które nauczyły mnie jak żyć J. Bucay, Powiem ci, jak cię kocham J. Bowe, W odcieniach błękitu K. Kingsbury. Chwile wytchnienia zapewni Klub Porcelanowej Filiżanki V. Greene.
                                 Zapraszamy! Dobre książki i dobre lekarstwa wyleczyły już parę osób:)

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.