EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Akcja MIŚ - zbiórka na rzecz chorych dzieci

Światowy Dzień Pluszowego Misia zobowiązuje do obchodów nawet uczniów szkoły ponadgimnazjalnej. W tym dniu rozpoczęliśmy zbiórkę zabawek, gier, książek i słodyczy na rzecz chorych dzieci. Dzień ten przebiegał również pod znakiem mini konkursów.


Konkurs 1 – na mini i maxi misia - wygrały odpowiednio misie: Maćka Odachowskiego z kl. Id (miś – 3,5 cm wys.) i Asi Drągowskiej z kl. Ie (miś – 87,5 cm wys.). Spośród wszystkich osób, które wzięły udział w zabawie pani dyrektor wylosowała jedną – Martynę Drobnikowską z kl. Ie, która otrzymała pluszową misiową poduszkę.

Konkurs 2 – „Miś w literaturze” także cieszył się dużym zainteresowaniem. Nagroda główna – misiowy kubeczek – przypadła Ewie Dyszkiewicz z kl. IIId.

Uczestnicy obu konkursów zostali nagrodzeni misiowymi żelkami. Gratulujemy! Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.