EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wyniki rekrutacji do projektu - Hiszpania

18 listopada 2013 r.  ogłoszono wyniki rekrutacji do udziału w kolejnym projekcie międzynarodowym realizowanych w naszej szkole. Kolejna grupa 16 uczniów weźmie udział w stażu zagranicznym, tym razem w Walencji w Hiszpanii. Rekrutacja trwała od 1 października 2013 r. i składała się z trzech etapów: analizy formalnej aplikacji uczestnika, testu językowego i rozmowy kwalifikacyjnej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom - wyniki rekrutacji.
Komisja Rekrutacyjna