EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wyniki rekrutacji do projektu - Hiszpania

18 listopada 2013 r.  ogłoszono wyniki rekrutacji do udziału w kolejnym projekcie międzynarodowym realizowanych w naszej szkole. Kolejna grupa 16 uczniów weźmie udział w stażu zagranicznym, tym razem w Walencji w Hiszpanii. Rekrutacja trwała od 1 października 2013 r. i składała się z trzech etapów: analizy formalnej aplikacji uczestnika, testu językowego i rozmowy kwalifikacyjnej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom - wyniki rekrutacji.
Komisja Rekrutacyjna

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.