EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Konkurs „Cogito ergo sum” rozstrzygnięty

Zestawienie poprawnych odpowiedzi: rex – król, regina – królowa, nivea – śnieżnobiała, felix – szczęśliwy, cogito – myślę, audi – słuchać, astra – gwiazdy, volvo – toczę się, auris – ucho, focus – ognisko.

Zestawienie nagród: książka pt. „Amore”, orzeszki „Felix”, krem i mydło „Nivea”, chusteczki „Regina”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.