EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

MAT – wygrywa Miłość Akceptacja Tolerancja” Serdecznie gratulujemy!!!

Dnia 5 listopada 2013 r. w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku odbyły się przesłuchania wstępne konkursu pt „MAT – wygrywa Miłość Akceptacja Tolerancja". EKONOMIK reprezentowali uczniowie: Anna Skutnik z klasy II c oraz Maciej Odachowski z Id

Zakwalifikowali się oni do finału! Wezmą udział w 2-dniowych warsztatach muzycznych, nagrają płytę z utworem reprezentowanym pod nazwą ZNAK oraz wystąpią podczas konkursu finałowego w Kinie Pokój dnia 28 listopada 2013 r. Opiekę nad naszymi młodymi artystami sprawuje pani Iwona Saniukowicz. Serdecznie gratulujemy !!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.