EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kartka urodzinowa dla Oliwii

Z sercem na dłoni i długopisem w ręku włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Oliwki”. Wypisaliśmy życzenia urodzinowe na kartkach wykonanych samodzielnie lub kupionych. Ile? Kilkadziesiąt! Mamy nadzieję, że paczkę z barwnymi kartkami listonosz dostarczył Oliwce przed dniem jej urodzin (27 października tego roku to niedziela).

Wszystkim empatycznym – DZIĘKUJEMY!

media o nas

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.