EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Miła wizyta

Pan Jerzy Koszewski, prezes Koła Absolwentów przy ZSHE, w październiku złożył niezapowiedzianą, miłą wizytę. Na ręce pani dyrektor przekazał pamiątkowy kubek ze spotkania swojej klasy w 50-tą rocznicę matury. Przekazał również do czytelni szkolnej książkę Krystyny Gutowskiej-Bok - autorki popiersia profesora Zbigniewa Troczewskiego. Panie Prezesie - dziękujemy!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.