EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Otrzęsiny 2013

Już od rana, w czwartek 10 października, po szkolnych korytarzach „buszowały” niezwykłe koty: koty-lekarze, koty-gangsterzy, koty-smerfy, koty-wojskowi, koty-dresiarze. Mimo tak zróżnicowanej maści wszystkie „koty” rewelacyjnie radziły sobie z wymyślnymi zadaniami, a dzień zakończyły wspólną zabawą. Cieszymy się, że humory dopisały! Wyrazy uznania kierujemy do kotów (kocic) – wychowawców, aktywnie wspierających kocią młodzież!:) Gratulujemy kotom-wojskowym zdobycia nagrody głównej – otrzęsinowego kosza! Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę!
Zarząd i opiekunowie SU


media o nas

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.