EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Rekrutacja do projektu "Dziś uczeń ZSHE - jutro mobilny pracownik na Europejskim Rynku Pracy

Drogi uczniu! Wykorzystaj niepowtarzalną szansę jaką daje Ci program Leonardo da Vinci i nasza Szkoła. Od 1 do 15 października trwa rekrutacja do projektu, w którym możesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej oraz poznać kulturę i język hiszpański. Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji do projektu - pobierz i niezwłocznie złóż komplet dokumentów:

1.Wypełniony formularz aplikacyjny - pobierz  2.Podpisany regulamin uczestnictwa w projekcie - pobierz  3.Podpisaną zgodę rodziców - pobierz  4.Wypełnioną ankietę - pobierz

W razie pytań napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NA PRAKTYKI DO... HISZPANII!!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.