EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zaproszenie


Zastosowanie pakietu zapewnia wdrożenie nowego podejścia do nauczania przedmiotów ścisłych i kształtowania postaw przedsiębiorczych, wykorzystanie nowoczesnej metodologii nauczania, opartej na światowych wzorcach i najnowszych osiągnięciach technologii informacyjno-komunikacyjnych.

W pakiecie edukacyjnym  z matematyki, fizyki, chemii i informatyki znajdziemy:

1)      Zbiory scenariuszy zajęć

2)      Programy nauczania

3)      Poradniki multimedialne

4)      Moduły e-learningowe

5)      Gry dydaktyczne

6)      Zestaw instrumentów kształtowania postaw przedsiębiorczych (poradniki z doradztwa zawodowego z teczkami zawodów wymagających wiedzy z zakresu przedmiotów ścisłych)

7)      Artykuły na platformie CMS

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej projektu pod adresem

http://zshe.font2.pl/joomla_pr/ w zakładce „Produkt finalny”

oraz w wyszukiwarce produktów Ośrodka Rozwoju Edukacji pod adresem

www.zasobyip2.ore.edu.pl

W sierpniu 2013 r. produkt został pozytywnie zaopiniowany przez Krajową Sieć Tematyczną w obszarze Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Pakiet został opracowany przez zespół doświadczonych nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych we współpracy z nauczycielami akademickimi Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku, Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Pakiet przetestowano w realnych warunkach pracy szkoły. W testowaniu wzięło udział 70 nauczycieli i ponad 3 400 uczniów  z 9 szkół ponadgimnazjalnych (zawodowych i ogólnokształcących) z Białegostoku i regionu.

„Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy”
POKL, Priorytet III –Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.3 Poprawa jakości kształcenia
Poddziałanie 3.3.4 Modernizacja treści i metod kształcenia

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.