EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Uwolnij swoje ubrania

Czas na jesienne porządki!!! Jeśli w Twojej szafie zalegają rzeczy, których nie nosisz bo:

- znudziły Ci się,
- zmieniłaś/zmieniłeś styl,
- są za duże lub za małe,
- są wynikiem nietrafionego prezentu - UWOLNIJ JE.

Nie dość, że ekonomicznie, ekologicznie to dodatkowo wspierasz potrzebujących. Ubrania przekażemy do Podlaskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. Jest to organizacja, która działa dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Codziennie do PCK zwracają się ludzie będący w kryzysie z prośbą o pomoc w postaci: żywności, leków środków czystości, a także ubrań. Nie zwlekaj z pomocą! Ubrania można przynosić do końca października 2013 r. i zostawiać w oznakowanych kartonach ustawionych na terenie szkoły. Szczegółowych informacji udziela: p. Marta Mazur-Korniłowicz, p. Marta Szargiej, p. Małgorzata Bielawska.

media o nas

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.