EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zarząd SU wybrany


W dniu 11.09.2013 r. odbyło się pierwsze spotkanie nowej Rady Samorządów Klasowych. W wyniku głosowania Rada SK wybrała Zarząd Samorządu Uczniowskiego, który przedstawia się następująco: przewodnicząca – Paulina Oksiejczuk z kl. IIIa, Ÿ

wiceprzewodnicząca – Ewelina Śliwowska z kl. IIIa.

Członkowie: Bogumiła Karpiesiuk z kl. IIIa, Mateusz Kuczewski z kl. Ib, Michał Mieczkowski z kl. Ib, Mateusz Pogorzelski z kl. IIa

Gratulujemy! Życzymy radosnej współpracy i wsparcia całej szkolnej społeczności.

Opiekunowie SU

media o nas

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.