EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kandyduj na przewodniczącego SU

"Zaw­sze trze­ba działać. Źle czy dob­rze, okaże się później.
Żałuje się wyłącznie bez­czyn­ności, niez­de­cydo­wania, wa­hania."

Andrzej Sapkowski

Wybory przewodniczącego SU odbędą się 21.06.2013 r. (piątek). Czekamy na zgłoszenia kandydatów (do 18.06.13 r.). Od momentu zgłoszenia kandydat może prowadzić swoją kampanię wyborczą (patrz regulamin wyborów).

Komisja wyborcza

Regulamin wyborów Zarządu Samorządu Uczniowskiego

media o nas

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.